صفحه اصلی / اخبار / برگزاری دومین جلسه رویداد #flashback با تمرکز بر بازی سازی

برگزاری دومین جلسه رویداد #flashback با تمرکز بر بازی سازی

دومین جلسه رویداد #flashback روز سه شنبه مورخ ۱۹ آذر ۹۸ به همت انجمن علمی مهندسی کامپیوتر با تمرکز بر بازی سازی کامپیوتری با حضور دانشجویان مهندسی کامپیوتر، عمران و برق برگزار شد. مهمان ویژه این جلسه آقای مهندس طبسی با بیش از ۵ سال سابقه بازی سازی و فعالیت در این صنعت جذاب و پردرآمد بودند. طبسی در این جلسه به بیان تجربیات خود در بازی سازی پرداخت و خاطراتی را بیان کرد.

همچنین مهندس طبسی توضیحاتی در خصوص فرایند تولید بازی، تیم های مورد نیاز در یک استودیوی بازی سازی، فرصت های شغلی، مهارت های لازم برای هر فرصت شغلی و … ارائه کردند. ایشان علاوه بر مهارت های تخصصی فنی، داشتن روحیه کار تیمی، علاقه به یادگیری مداوم، خستگی ناپذیر بودن و تسلط به زبان انگلیسی را برای یک بازی ساز مهم برشمرد.

به گفته آقای طبسی بازی سازی، رشته و تخصصی است که محدود به یک مهارت یا رشته تحصیلی نیست. بازی ساز باید دائما در حال یادگیری و مطالعه باشد؛ گاهی حتی نیاز است برای تولید یک بازی که موضوع آن آشپزی است، شما کتاب آشپزی بخوانید! طبسی بازی سازی را گرایشی مناسب برای آن ها که به همه موضوعات علمی و کامپیوتری علاقه مند هستند دانست و در پایان جهت برگزاری دوره های تخصصی برای دانشجویان اعلام آمادگی کرد.

دومین جلسه رویداد هشتگ فلشبک، ۲ ساعت به طول انجامید و با پرسش و پاسخ به پایان رسید. جناب آقای دکتر سیدمیرزایی ریاست محترم دانشکده فنی و مهندسی، سرکار خانم دکتر اسماعیلی، مدیرگروه رشته مهندسی کامپیوتر و جناب آقایان دکتر احسن و دکتر طیبی اساتید محترم گروه کامپیوتر و برق نیز در این جلسه حضور داشتند.